RACK 19

Sklep internetowy szafyrack.pl oferuje najnowszy asortyment wysokiej jakości produktów związanych z przemysłem teleinformatycznym. W ofercie sklepu znajdują się różnej wielkości i różnego typu 19-calowe szafy rack (wysokości od 6U do 42U; szafy wiszące, dwusekcyjne, stojące), przydatne i usprawniające codzienną pracę akcesoria rackowe (np. półki, szuflady, organizery, patch panele, panele zaślepiające, szyny montażowe, wentylatory czy akcesoria służące do montażu) czy wreszcie inne urządzenia wyposażenia dodatkowego (zasilacze, UPS-y, listwy zasilające, pełny osprzęt sieciowy i światłowodowy, czy nawet przewody i złącza). Jak widać posiadamy pełną gamę produktów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

382_szafy_rack_header

Swoje produkty kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, firm, jak i partnerów biznesowych. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się na tle konkurencji trwałością i precyzją wykonania, atrakcyjnym wzornictwem oraz ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Z własnego doświadczenia wiemy, że nasz asortyment znajduje szerokie zastosowanie w serwerowniach sieci komputerowych, przy budowie systemów alarmowych, systemów CCTV i RTV. Może być również wykorzystywany w systemach nagłośnienia oraz w systemach automatyki.

Panorama_Bolen_Szafy_Rack_1100

Zakup szafy rackowej zapewni niezakłóconą pracę podłączonych urządzeń, zabezpieczy efektywność funkcjonowania całego systemu i pozytywnie wpłynie na jego bezpieczeństwo. W bogatej ofercie posiadamy produkty w atrakcyjnych cenach dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu oraz do kontaktu. Nasi konsultanci to profesjonalna grupa ludzi, która zapewnia rzetelną i fachową poradę związaną z funkcjonowaniem szaf teleinformatycznych.