Systemy alarmowe i zabezpieczenia

Systemy alarmowe i zabezpieczenia

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo bogatą ofertę sprzętu i akcesoriów do budowy systemów alarmowych oraz systemów zabezpieczających przed zdarzeniami niebezpiecznymi i niepożądanymi. Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń marki Satel dostarczamy sprawdzone urządzenia wysokiej jakości rodzimego pochodzenia. Alarmy to ochrona przed kradzieżą i włamaniem jednak nie tylko, dla tego w naszej ofercie znajdują się czujniki i rejestratory dużej ilości parametrów związanych z zagrożeniami jakie mogą pojawić się w domu i w firmie.

Kompletny system alarmowy wymaga dobrania i skonfigurowania do wzajemnej współpracy kilku stały komponentów: centrali alarmowej, czujników ruchu lub innych, manipulatorów, sygnalizatorów, powiadomień zdalnych a także zasilaczy i akcesoriów składających się na kompletny system.

Urządzenia monitorujące i zabezpieczające to między innymi: czujniki ruchu, czujniki stłuczenia szkła, czujniki akustyczne, czujniki dymu, czujniki gazu, czujniki czadu (tlenku węgla), czujniki kontraktonowe.