Nagłośnienie biurowe i przemysłowe

W ofercie sklepu internetowego Napad.pl pojawiły się nowe produkty, tym razem wychodzimy do naszych klientów z asortymentem nagłośnieniowym, który pozwoli zrealizować profesjonalne nagłośnienie zarówno wewnątrz pomieszczeń biurowych i przemysłowych jak i na zewnątrz obiektów. Do dyspozycji naszych odbiorców oddajemy wysokiej jakości głośniki przemysłowe marki MRS, które pozwolą zrealizować nagłośnienie wysokiej jakości zarówno w zastosowaniach prywatnych jak i przemysłowych. W sklepie w związku z pojawieniem się nowego asortymentu powstały trzy nowe kategorie: głośniki, wzmacniacze oraz akcesoria.

Głośniki przemysłowe – wewnętrzne oraz zewnętrzne.

kolumna głośnikowa mrsDostępne są dwa typy głośników i kolumn głośnikowych wewnętrznych: głośniki sufitowe przeznaczone do montażu na bazie sufitu podwieszanego np. z płyty gipsowej oraz kolumny głośnikowe naścienne, montowane z wykorzystaniem ściennych uchwytów głośnikowych. Dostępne  urządzenia posiadają moc maksymalną wyjściowego sygnału w zakresie od 6W w przypadku jednodrożnych głośników sufitowych do 30W w przypadku sześciodrożnych kolum naściennych. Do dyspozycji instalatorów są również głośniki tubowe w wariantach 15W oraz 30W. Zestaw głośnikowy tubowy zewnętrzny/wewnętrzny, przystosowany do montażu na ścianie lub statywie. Tuba MRS  jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS. Posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne IP66.

Wzmacniacze kolumnowe i akcesoria.

wzmacniacz dźwięku mrsOprócz samych głośników w ofercie sklepu pojawiły się wzmacniacze dźwięku marki MRS. Dostępne urządzenia posiadają 6 stref, które występują w trzech wariantach mocy wyjścia w zakresie od 150W do 500W. Wzmacniacze wyposażono w tuner radiowy FM oraz wejścia: MIC, AUX, USB, port na karty SD oraz wyjście do podłączenia wzmacniacza wspomagającego.  Sygnał w każdej z sześciu stref może być załączany niezależnie, za pomocą przycisków na płycie czołowej wzmacniacza. Niezależnie od sześciu wyjść strefowych, posiadają także wyjście główne końcówki mocy w wersji niskoimpedancyjnej oraz napięciowej. Wzmacniacze posiada regulację barwy dźwięku w postaci odrębnej regulacji basów i sopranów. Wzmacniacze wyposażono w wyjścia COM, jak również w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciwprzeciążeniowe.

Warianty nagłośnienia osiągalne z głośnikami MRS.

Dzięki wykorzystaniu dostępnych w sklepie internetowym głośników oraz akcesoriów montażowych możliwe jest stworzenie systemu nagłaśniającego spełniającego bardzo zróżnicowane zadania, nasi klienci najczęściej wykonują z ich wykorzystaniem:

  • nagłośnienie biur i pomieszczeń przemysłowych,
  • nagłośnienie sklepów, wystaw oraz całych obiektów handlowych,
  • nagłośnienie kościołów i sal katechetycznych,
  • nagłośnienie domów oraz terenów posesji, wliczając w to altanki i ogrody,
  • nagłośnienie zewnętrzne obiektów użyteczności oraz miejsc zgromadzeń i imprez plenerowych,
  • nagłośnienie sal konferencyjnych.

Wszystkich Państwa zainteresowanych powyższym asortymentem zapraszamy do kontaktu z działem handlowym sklepu.