Wydajny, funkcjonalny, niezawodny – router bezprzewodowy Air3GII

W kategorii: Monitoring IP
Tagi wpisu: , , , , , , by atech

Dzięki niemu można bez problemu podłączyć do Internetu różnego rodzaju urządzenia, można to też zrobić niezwykle prosto i szybko. Dzisiaj tego rodzaju urządzenia są właściwie stosowane na co dzień w domach, w firmach, w szkołach. Bezprzewodowe routery, ponieważ to właśnie o nich mowa, są naprawdę praktycznym sprzętem. Poszukując dla siebie czegoś interesującego, warto wybrać router marki AirLive Air3GII. Dlaczego? Przyjrzyjmy się nieco bliżej jego funkcjom.

Router Air3gIITen sprzęt sprawdzi się naprawdę wszędzie. To bezprzewodowy router, który posiada wbudowany port USB, więc dzięki niemu możliwe jest podłączenie modemu 3G. Router obsługuje również NAT, firewall, dzięki niemu można też korzystać z serwerów DHCP. Może on także dokonywać filtrowania pakietów oraz posiada kontrolę dostępu. Obsługuje różne połączenia z ISP – statyczne oraz dynamiczne, także 3G, PPPoE oraz PPTPL2TP, jest także zgodny ze standardami WLAN IEEE 802.11b/g/n.

Funkcjonalność to nie jedyna zaleta modelu Air3GII, ale też trzeba wskazać, że jest on niezwykle łatwy w konfiguracji oraz instalacji. Współpracuje z ponad 350 różnymi modelami modemów 3G, co powala na ich instalację praktycznie bez żadnych sterowników. Gdy dodatkowo karta SIM używana przy podłączeniu jest chroniona hasłem, jest ono także obsługiwane. To tylko kilka zalet stosowania tego typu routera AirLive – w rzeczywistości jest ich znacznie więcej! Warto zatem pomyśleć o tym, aby zaopatrzyć się w urządzenie, z pewnością będzie to doskonała inwestycja oraz możliwe będzie w ten sposób wydajne zapewnienie dostępu do Internetu.