Wideodomofony IP w ofercie sklepu NAPAD.PL

Wideodomofony IP w ofercie sklepu NAPAD.PL

Bogata oferta sklepu internetowego NAPAD.PL została wzbogacona o wideodomofony IP. Urządzenia wchodzące w skład systemu wykorzystują technologię transmisji danych TCP/IP. Wszystkie elementy podłączone są do sieci LAN standardową wtyczką RJ45. System wideodomofonu oparty na technologi TCP/IP może posiadać kilka monitorów oraz paneli wejściowych.

Kamera SAC551CH-Q została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej spełniającej normę obudowy wandaloodpornej. Panel wejściowy posiada obiektyw 4.2mm o kącie widzenia około 80°. Urządzenie, wyposażone jest w 8 diod LED światła białego, które umożliwiają pogląd terenu przed obiektywem kamery w ciągu nocy. Na tylnej ściance obudowy kamery znajduje się gniazdo RJ45 oraz złącza do podłączenie sterowania elektrozaczepem i zasilania.

Monitor SM810CH-MVR jest to centrum dowodzenia systemu sieciowego COMPETITION, który pozwala sterować wieloma urządzeniami w domu. Po za podstawowymi funkcjami wideodomofonu z pamięcią, urządzenie komunikuje się drogą radiową z modułami sterującymi N86 oraz po sieci LAN pozostałymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu sieciowego. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest funkcja, która zapamiętuje fotografie odwiedzających osób.

Moduły sterujące N86 umożliwiają sterowanie oświetleniem (moduł N86T) oraz roletami (moduł N86C). Urządzenia te mogą pracować zarówno autonomicznie jak i mogą być elementem systemu sieciowego COMPETITION. Moduły sterujące N86 można obsługiwać przez przyciski umieszczone na ich obudowie oraz zdalnie za pomocą pilota R86B.

Za zasilanie monitora SM810CH-MVR i kamery SAC551CH-Q odpowiedzialny jest zasilacz stabilizowany buforowy SD6BH-230 o napięciu wejściowym 230V AC. Urządzenie dostarcza napięcie 12V DC o całkowitej wydajności prądowej 1.5A.

Schemat ideowy wideodomofonu IP

Jesteś zainteresowany zakupem wideodomofonu IP? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE dla firm i instalatorów!