Telewizja przemysłowa i monitoring

Telewizja przemysłowa i monitoring

W bogatej ofercie systemów zabezpieczeń Alarm-Tech posiada bardzo konkurencyjną grupę urządzeń i komponentów do budowania systemów monitoringu wizyjnego pomieszczeń i terenów otwartych. Monitoring za pomocą telewizji przemysłowej (CCTV) stał się w naszym kraju standardem w zakresie podstawowych środków ochrony i zapobiegania niepowołanemu dostępowi i kradzieży. Monitoring wizyjny sprawdza się zarówno w zastosowaniach prywatnych w domu jak również w firmie w celu kontroli dostępu, czasu pracy oraz bezpieczeństwa.

W sklepie internetowym www.napad.pl znajdziecie Państwo bogaty wybór sprzętu do budowy kompletnych instalacji monitoringu wizyjnego – transmisji oraz rejestracji obrazu zarówno w dzień jak również w nocy. Posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment pozwalający na śledzenie zdarzeń we wnętrzach i pomieszczeniach jak również w otwartym terenie.

Kamery telewizji przemysłowej CCTV

W zakresie kamer posiadamy asortyment z wielu grup dostosowanych do prowadzenia rejestracji obrazu w różnych warunkach.  W sklepie znajdują się: kamery ip, kamery z oświetlaczem podczerwieni, kamery dzień/noc, kamery kolorowe, kamery czarno-białe, kamery obrotowe, kamery zewnętrzne, kamery zewnętrzne, atrapy kamer, a także bogaty wybór obiektywów do kamer CCTV.

Rejestratory cyfrowe DVR

Telewizja przemysłowa i monitoring wymagają sprawnych urządzeń do prowadzenia zapisu obrazu i dźwięku, dlatego bardzo istotną grupą asortymentową są rejestratory DVR, które pozwalają na automatyzacje zadań związanych z zapisem obrazu, archiwizacją zgromadzonego materiału ale także z udostępnianiem obrazu w czasie rzeczywistym na zewnątrz.

Monitory CCTV i urządzenia bezprzewodowe

Bardzo istotnym uzupełnieniem firmowej oferty są przewody, akcesoria przewodowe i bezprzewodowe pozwalające na stworzenie systemów monitorujących w możliwie wysokiej rozdzielczości oraz możliwie rozbudowanej funkcjonalności.