Szkolenie z zakresu systemów alarmowych ROPAM

Szkolenie z zakresu systemów alarmowych ROPAM

Miło nam zaprosić na najnowszą edycję szkolenia z zakresu systemów alarmowych z powiadomieniem i sterowaniem GSM opartych o rozwiązania znanej i cenionej marki ROPAM elektronik, które zostanie przeprowadzone w siedzibie sklepu internetowego NAPAD.pl – firmy Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń S.C. w Boleniu k/ Krakowa w dniu 26 września 2017 roku. Autoryzowana prezentacja i warsztaty dla instalatorów prowadzone będą  przez firmę ROPAM Elektronik.

ropam elektronik - szkolenie 2017

 

Certyfikowane szkolenie dotyczyć będzie zasad operowania inteligentnych instalacji zabezpieczeń łączących w sobie funkcjonalność systemów alarmowych i automatyki domowej. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną ze specyfiką pracy struktur przeciwwłamaniowych oraz poznają rolę oraz zasady prawidłowego doboru poszczególnych elementów składowych systemu. Podczas spotkania przedstawione zostaną nowości z oferty firmy Ropam – w tym zaawansowana centrala OptimaGSM z obsługą funkcji automatyki budynkowej oraz wsparciem innowacyjnej technologii komunikacji po sieci energetycznej SmartPLC. Podczas modułu zajęć praktycznych do dyspozycji uczestników oddane zostaną specjalne zestawy testowe wykorzystywane do symulacji instalacji zabezpieczeń w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym. Warsztaty skierowane są do instalatorów pragnących poszerzyć wiedzę z zakresu operowania instalacji alarmowych i automatyki domowej.

Każdy uczestnik otrzyma na własność zestaw szkoleniowy ROPAM:

Zachęcamy do udziału w warsztatach. Ukończenie szkolenia honorowane jest certyfikatem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Agenda i szczegóły na temat szkolenia na stronie: www.napad.pl/szkolenia/system-alarmowy-ropam-optimagsm-26-wrzesnia-2017