System PPOŻ od firmy SATEL

System PPOŻ od firmy SATEL

Wśród bogatej oferty sklepu internetowego NAPAD.PL pojawił się nowoczesny konwencjonalny systemy sygnalizacji pożaru stworzy przez firmę SATEL. Oferowany systemy CSP przeznaczony jest do realizacji kompleksowych systemów sygnalizacji pożarowej w obiektach o małej i średniej wielkości.

W skład nowego systemu wchodzą funkcjonalne centrale serii CSP-100 i CSP-200. Centrale CSP serii 100 oferują wszystkie najważniejsze funkcje wymagane w certyfikowanych systemach sygnalizacji pożarowej, zapewniając przy tym łatwą instalację i uruchomienie. Seria 200 dodatkowo wyposażona została w czytelny wyświetlacz LCD, dzięki któremu znacząco ułatwione jest nie tylko programowanie i okresowa konserwacja, ale także obsługa bieżąca. Centrale serii 200 oferują najbardziej rozbudowaną funkcjonalność wśród konwencjonalnych systemów sygnalizacji pożarowej.

Osoby odpowiedzialne za stworzenie od podstaw systemu CSP, wprowadziły szereg korzyści wpływających na łatwiejszą instalacje oraz bardziej intuicyjną obsługą za pomocą panelu wyniesionego który można umieścić do 1km od centrali i zarządzać za jego pomocą centralą. Dodatkowym elementem pozwalającym na zdalną pracę jest moduł CSP-ETH za pomocą którego podłącza się centrale lub panel wyniesiony do Internetu. Dzięki podłączeniu urządzeń do sieci istnieje możliwość uruchomienia wirtualnego panel PSP dostępnego z okna przeglądarki internetowej.

Wszystkie centrale CSP zostały wstępnie skonfigurowane w taki sposób, aby niezbędne programowanie systemu ograniczyć do minimum. Zestaw ustawień fabrycznych pozwala uruchomić system, który wymaga jedynie podłączenia dodatkowych urządzeń do odpowiednich wejść i wyjść centrali.

Porównanie parametrów centrali CSP przedstawiono w tabeli poniżej.

Urządzenia sygnalizacji pożarowej Satel pozwalają zrealizować niezawodny i nowoczesny system odpowiadający za bezpieczeństwo pożarowe. Jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnego rozwiązania do systemu PPOŻ? Skontaktuj się ze specjalistą z działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjne RABATY CENOWE.

Więcej informacji na temat nowoczesnego systemu CSP firmy Satel znajduje się tutaj:

http://systemyppoz.info/konwencjonalny-system-ppoz-satel

Atrakcyjne ceny kamer przemysłowych marki IPOX w sklpie internetowym NAPAD.PL