Rejestratory do monitoringu marki BCS serii ECO

Rejestratory do monitoringu marki BCS serii ECO

Marka BCS wypuściła na rynek serię rejestratorów cyfrowych DVR spod znaku ECO. Nowe modele charakteryzują się ograniczoną liczba wejść i wyjść oraz niewielkim rozmiarem przypominającym dekoder telewizji cyfrowej. Ze względu na swoją budowę oraz niewielkie możliwości rozbudowy rejestratory serii ECO przeznaczone są do mało wymagających systemów monitoringu opartych o rozwiązania analogowe.

W skład serii ECO wchodzą modele BCS-DVR0401MES oraz BCS-DVR0801MES, które są posiadają możliwość archiwizacja nagrań z 4 lub 8 kamer CCTV z ilością 25 klatek na sekundę w rozdzielczości D1. W wewnątrz obudowy rejestratorów znajduje się miejsce na 1 dysk twardy o maksymalnej pojemności 4TB. Z wyjść wideo użytkownik posiada skorzystania z VGA – wyjście komputerowe oraz HDMI. Do kopiowania zarchiwizowanych nagrań z dysku na pamięć przenośną oraz sterowania lokalnym menu urządzenie służą 2 porty USB 2.0. Jak każdy nowoczesny rejestrator urządzenia posiada port Ethernet, dzięki któremu istnieje możliwość podglądu obrazu z kamer z każdego zakątka świata dzięki aplikacją na urządzenia mobilne oraz klasycznemu oprogramowaniu na komputery.

Rejestratory serii ECO marki BCS są dobrym rozwiązanie dla osób czy instytucji, które nie potrzebują rozbudowanego systemu monitoringu, lecz tylko takiego w którym będą prowadzić rejestrację obrazu oraz jego odtwarzanie. Jeśli jesteś taką osobą to zapraszamy do kontaktu z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL. Kontaktując się z nami otrzymasz fachową pomoc w zakresie doboru odpowiednich urządzenie do wydajnego i w pełni profesjonalnego systemu zabezpieczeń jakim jest monitoring CCTV. Dla firm instalatorskich, agencji ochrony przygotowaliśmy atrakcyjne progi rabatowe oraz możliwość budowania wspólnych relacji biznesowych.

Sklep internetowy NAPAD.PL - najlepsze ceny!