Rejestratory cyfrowe BCS

Rejestratory cyfrowe BCS

W ofercie sprzedażowej firmy Alarm-Tech Kraków znajduje się bardzo duża i różnorodna grupa urządzeń rejestrujących telewizji przemysłowej CCTV. Pośród nich istotną pozycję zajmują rejestratory cyfrowe marki BCS, które świetnie zweryfikowały się przez ostatnie lata na bazie doświadczeń wielu zadowolonych klientów. Sukces urządzeń BCS leży zapewne w doskonałym stosunku oferowanej jakości do ceny, oddając tym samym w ręce końcowego użytkownika zaawansowaną technologię.

Systemy telewizji przemysłowej łatwe w obsłudze

Urządzenia DVR marki BCS oferują łatwy dostęp do funkcji oraz rejestrowanych danych, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z urządzeniem. Dzięki przeznaczeniu rejestratorów BCS do budowania nawet bardzo rozległych i zaawansowanych instalacji CCTV, udostępnia on funkcje sieciowe takie jak zdalny panel CMS oraz panel konfiguracji i ustawień trybu i sposobu pracy urządzenia. Dzięki pełnemu dostosowaniu do funkcjonowania w strukturze sieci LAN/WAN z każdym rejestratorem możemy połączyć się wykorzystując przeglądarkę internetową można połączyć się z każdym z nich, wpisując adres sieciowy i dane do logowania.

Pełen obraz sytuacji z BCS

Oprócz zaawansowanych funkcji rejestracji i archiwizacji obrazów, rejestratory BCS umożliwiają również rejestrację dźwięku a nawet prowadzenie interaktywnej komunikacji głosowej pomiędzy centrum rejestracji danych a monitorowanym obiektem. Bardzo często rejestrator wyposażony jest w 4 kanały audio, z możliwością prowadzenia rozmowy.

Z funkcji skierowanych na skuteczny  monitoring i wykrywanie zdarzeń warto wymienić możliwości urządzeń BCS do połączenia i współpracy z systemem alarmowym. W tym przypadku wykrywanie zdarzeń video pozwala na zdefiniowanie zaawansowanych presetów i scenariuszy zdarzeń podejrzanych i wymagających powiadomienia lub podniesienia alarmu. Są to w głównej mierze detekcja ruchu, zasłonięcie kamery, zanik sygnału, wejście obiektu na obszar zakazany.