Nowe urządzenie do systemów alarmowych

Nowe urządzenie do systemów alarmowych

W ofercie sklepu internetowego NAPAD.PL pojawiły się nowe produkty przeznaczone do systemów alarmowych. Ofertę wzbogaciły czujniki kontraktronowe nawierzchniowe AT MC22S w kolorze białym i brązowym w obudowie poliwęglanowej, z wyprowadzonymi przewodami o szczelnie 15-20mm.  Pojawiły się równie czujniki magnetyczne AT MC06R przeznaczone do montażu w ramach okiennych i futrynach drzwi o szczelnie 15-22mm. Podobnie jak kontraktron nawierzchniowy MC22S występuje w kolorze białym  i brązowym.

Czujnik kontraktronowy AT MC22S

AT WD100 to czujka zalania wodą przeznaczona do montażu w pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko wycieku z instalacji wodnej, np. kuchnia, pralnia, łazienka, wc. Dodatkowym akcesorium przydatnym do rozbudowy możliwości systemu alarmowego jest przycisk wyjścia EB-04. Został on wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w styk N.C., N.O., posiada również automatyczny reset.

Czujka zalania wodą AT-WD100

Uzupełnieniem dla systemu alarmowych są sygnalizatory. W ofercie sklepu internetowego pojawiły się dwa sygnalizatory akustyczno – optyczne oraz jeden sygnalizator akustyczny. Oba sygnalizatory akustyczno – optyczne posiadają własne zasilanie. AT-3600 posiada miejsce na akumulator 12V/1.3Ah, natomiast AT-3610 mieści w sobie akumulator 6V/1.3Ah. Sygnalizator akustyczny AT-ST112 może być montowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków posiada natężenie dźwięku 120dB.

Sygnalizator akustyczny AT-ST112

Jesteś zainteresowany zakupem urządzeń do system alarmowych? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL. Oferujemy pomoc eksperta w doborze odpowiednich elementów systemu, dla firm i instalatorów mamy przygotowane atrakcyjne RABATY CENOWE .