Nowe rejestratory BCS do monitoringu IP

Nowe rejestratory BCS do monitoringu IP

W sklepie internetowym NAPAD.PL pojawiły się 3 nowe rejestratory marki BCS przeznaczone do monitoringu IP. W ofercie dostępne są modele z serii xx025M. Nowe rejestratory obsługują od 8 do 32 kamer IP, w każdym urządzeniu użytkownik może zamontować 2 dyski twarde o łącznej pojemności 8TB. Urządzenia wspierają technologię ONVIF 2.0, dzięki temu rejestratory mogą współpracować z kamerami megapikselowymi IP innych producentów. Rejestratory sieciowe serii xx025M posiadają kompresję wideo H.264. Za przesył danych po sieci odpowiada wbudowana w każdym modelu wydajna gigabitowa karta sieciowa. Rejestratory serii xx025M posiadają bitrate na poziomie 64Mbit.

Dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego Linux do obsługi rejestratora inżynierowie mogli stworzyć zaawansowane menu, której jest bardzo czytelne i przejrzyste, a co za tym idzie intuicyjne w obsłudze. Za pomocą menu użytkownik ma możliwość zmiany tytułu kamery, ustawień czasu, blokady kamer oraz sposobu nagrywania. Dodatkowo w rejestratorach zastosowano funkcję automatycznego wykrywania kamer IP, co bardzo ułatwia i przyśpiesza konfigurację urządzenia. Opcja ta dostępna jest zarówno z poziomu ekranowego menu jak i web servera do którego użytkownik może logować się zdalnie z każdego miejsca na świecie.  Zastosowanie wydajnego i niezawodnego systemu Linux pozwoliło nie tylko stworzyć nowoczesne menu ale również poprawiło bezpieczeństwo i pracę rejestratorów.

Jesteś zainteresowany zakupem nowych rejestratorów przeznaczonych do monitoringu IP? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL. Dzwoniąc do nas otrzymasz fachowe doradztwo z zakresu monitoringu IP, pomożemy Ci stworzyć w pełni profesjonalny i wydajny monitoring IP zwiększający bezpieczeństwo Twojej posesji lub firmy! Dla firm i instalatorów oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE!