Kopułkowe kamery przemysłowe serii AT-515

Kopułkowe kamery przemysłowe serii AT-515

W sklepie internetowym NAPAD.PL pojawiła się kolejna kopułkowa kamera przemysłowa serii AT-515. Nowy model posiada symbol AT-515EP, został wyposażony w wysokiej klasy przetwornik obrazu Sony Effio-P zapewniający rejestrację obrazu w rozdzielczości powyżej 650 linii TVL w kolorze, zaś w B/W ilość linii przekracza 700.

Kamera przemysłowa AT515EP

Kamer z serii AT-515 charakteryzują się solidną obudową spełniającą normy klasy szczelności IP66. Zostały wyposażone również w wbudowany oświetlacz podczerwieni z 30 mocnymi diodami LED dającymi zasięg 35metrów umożliwiającym prowadzenie niezawodnego monitoringu zarówno w ciągu dnia jak i nocy.

Tabela porównawcza zastosowanych funkcji w modelach kamer z rodziny AT-515. Tabela porównawcza zastosowanych funkcji w kamerach serii AT-515

W sprzedaży dostępny jest również uchwyt montażowy zwiększający możliwości instalacyjne kamer z serii AT-515.

Uchwyt montażowy do kamery przemysłowej z serii AT-51

Jesteś zainteresowany zakupem kamer przemysłowych z serii AT-515? Skontaktuj się ze specjalistą z działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL, a otrzymasz fachową pomoc w zakresie budowy systemów telewizji przemysłowej. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjne RABATY CENOWE!