Kompaktowa kamera PX800EP/I z ICR do monitoringu

Kompaktowa kamera PX800EP/I z ICR do monitoringu

Seria kamer marki IPOX powiększyła się o model PX800EP/I z obiektem montowanym za pomocą złącza C/CS. Nowy model w charakteryzuje się wbudowany pasywny transformatorem UTP oraz filtrem podczerwieni ICR.

Idea stosowania filtru podczerwieni ICR polega na tym, że podczas pracy w dzień filtr jest nałożony na sensor kamery przez co składowe podczerwone promieniowanie nie dociera do przetwornika i nie wpływa na percepcję barw na obrazie. Obraz i tak jest jasny dzięki dużej ilości światła widzialnego a rejestrowane kolor są zbliżone do naturalnych obserwowanych przez ludzkie oko. W nocnym trybie pracy filtr IR jest zdejmowany z sensora przez co dociera do niego pełen zakres promieniowania i obserwowana scena zostaje rozjaśniona.

Kamera przemysłowa IPOX PX800EP

Wbudowany transformator wideo UTP jest rozwiązaniem, które pozwala na szybką i bezstratną transmisję sygnału z kamery do rejestratora cyfrowego DVR poprzez skrętkę komputerową UTP.

Uniwersalna kamera przemysłowa PX800EP/I została wyposażona w wysokiej klasy przetwornik obrazu Effio-P marki Sony. Wykorzystanie tego przetwornika pozwala na rejestrację materiału z monitoringu w rozdzielczości 960H przewyższającej poziom 650TVL w dzień oraz ponad 700 TVL w nocy.

Kamera przemysłowa typu „BOX” posiada ekranowe menu OSD, funkcję mirror, strefy prywatności, streft detekcji oraz super WDR i e-zoom, ponadto została wyposażona w szereg opcji takich jak: Black Compensation, Auto Electronic Shutter, Automatic White Balance, Auto Tracing White Balance, Digital Image Stabilizer, Automatic Gain Control, Digital Noise Reduction, Wide Dynamic Range, Higlight Compensation.

Jesteś zainteresowany zakupem kamery przemysłowej PX800EP/I z wbudowanym filtrem ICR do systemu telewizji przemysłowej?Skontaktuj się ze specjalistą z działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL otrzymasz fachową pomoc w zakresie budowy profesjonalnych systemów monitoringu CCTV. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjne RABATY!

Atrakcyjne ceny kamer przemysłowych marki IPOX w sklpie internetowym NAPAD.PL