Kamera przemysłowa 900 linii TVL

Kamera przemysłowa 900 linii TVL

W bogatej ofercie produktów z kategorii telewizji przemysłowej w sklepie internetowym NAPAD.PL pojawił się nowy model kamery CCTV wyposażony w rozdzielczość 900TVL w kolorze oraz liczbę efektywnych pikseli na poziomie 1.3MPx. VI900IMX, taki symbol nosi nowe urządzenie, posiada ponadto polskie menu OSD do zarządzania szeregiem opcji w jakie została wyposażona kamera. Wśród funkcjonalności, które posiada urządzenie znajdują się:

  • AES – Auto Electronic Shutter
  • BLC – Backlight Compensation
  • AWB – Automatic White Balance
  • AGC – Automatic Gain Control
  • ATW – Auto Tracing White Balance
  • 3D DNR  – 3D Digital Noise Reduction
  • MIR – Mirror

Kamera przemysłowa VI900IMX

Na uwagę zasługują również strefy detekcji ruchu oraz strefy prywatności. Zastosowany w kamerze VI900IMX system detekcji ruchu pozwala użytkownikowi systemu zabezpieczeń na aktywacje procesu rejestracji obrazu w momencie wykrycia poruszających się obiektów. Szczegółowa analiza obserwowanej sceny gwarantuje archiwizację kluczowego materiału z monitoringu i skupienie całej uwagi na obszarach istotnych dla bezpieczeństwa obiektu.  Funkcja stref prywatności pozwala na zamaskowanie wybranych przez użytkownika fragmentów obrazu, które mają być wyłączone spod dozoru wizyjnego, takie rozwiązanie gwarantuje realizację systemu obserwacji z zachowaniem szczególnej uwagi na obiektach o wysokim priorytecie dla bezpieczeństwa.

Kamera przemysłowa VI900IMX przeznaczona jest do obserwacji w dzień i w nocy, jest to możliwe dzięki wbudowanemu oświetlaczowi podczerwieni, którego zasięg pracy wynosi do 15 metrów. Kamera przemysłowa 900 linii

Profesjonalna kamera przemysłowa z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni VI900IMX jest idealnym rozwiązaniem do systemów monitoringu gdzie potrzebne jest urządzenie umożliwiające niezakłóconą obserwacji zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń przez 24 godziny na dobę. Odpowiednia kamera to niezastąpione ogniwo skutecznych systemów monitoringu.

Jesteś zainteresowany zakupem kamery przemysłowej VI900IMX? Skontaktuj się ze specjalistą działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń aby stworzyć wydajny i profesjonalny system monitoringu. Dla firm instalatorskich i agencji ochrony przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy!

Atrakcyjne ceny w sklepie Napad.pl