Nowe głośniki projekcyjne marki MRS

W kategorii: Nagłośnienie
Tagi wpisu: , , , , , , by atech

Głośniki projekcyjne marki MRS to urządzenia, które dzięki zaawansowanej technologi zapewniają efektywne funkcjonowanie systemów nagłośnienia. Głośniki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS, które umożliwia spełnienie klasy szczelności IP55. Klasa ta umożliwia nie tylko skuteczną pracę głośników wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz w  niesprzyjających warunkach środowiskowych.

Głośnik projekcyjny MRS07

Głośnik projekcyjny MRS07 posiada moc maksymalną na poziomie 10W, MRS-07 został wyposażony w 5” jednodrożny niskotonowy głośnik o impedancji 8Ω. Urządzenie przeznaczony jest do montażu na ścianie lub statywie.

  • wymiary głośnika:  Φ138 x 205mm
  • kolor głośnika:  biały

Głośnik projekcyjny MRS-07

 

Głośnik projekcyjny MRS08

Głośnik projekcyjny MRS08 posiada moc maksymalną na poziomie 30W, zaś moc wyjściowa na zaczepach oscyluje od 3,8W do 30W. MRS-08 został wyposażony w 5” jednodrożny niskotonowy głośnik o impedancji  8Ω. Podobnie jak głośnik MRS-07 urządzenie posiada możliwość montażu na ścianie lub statywie.

  • wymiary głośnika: Φ170 x 212mm
  • kolor głośnika: jasno-szary

Głośnik projekcyjny MRS-08

Prezentowane głośniki projekcyjne mogą stanowić solidny element każdego systemu nagłośnienia obecnego m.in. w biurach, urzędach, centrach handlowych, halach przemysłowych, a także w kinach siłowniach oraz saunach.

Masz pytania? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu Napad.pl! – Atrakcyjne RABATY CENOWE dla instalatorów.