Głośniki HQM – High Quality Music

Głośniki HQM – High Quality Music

Firma Alarm-Tech System Zabezpieczeń, która jest właścicielem sklepu internetowego NAPAD.PL – jednego z największych dystrybutorów systemów zabezpieczeń w Polsce, wprowadza do sprzedaży nową generację głośników sygnowanych logiem marki HQM – High Quality Music.

Do sprzedaży trafiła szeroka gama urządzeń nagłaśniających począwszy od głośników sufitowych w kształcie koła i prostokąta przez kolumny naścienne po głośnik uniwersalny, który można montować zarówno na ścianie, suficie jak i w ziemi.

Moc dźwięku dostępne w głośnikach HQM waha się w przedziale od 10 do 30W. Urządzenia te mogą pracować zarówno przy napięciu 70V jak i 100V. Dzięki temu mogą być adaptowane do istniejących już systemów nagłośnienia jak i do tych budowanych od podstaw.

Głośniki HQM charakteryzują się również odpornością na czynniki chemiczne, wpływ temperatury oraz warunki atmosferyczne, dzięki temu mogą być instalowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Za wyborem nagłośnienia marki HQM przemawia również fakt iż, głośniki te cechu solidna konstrukcja i zaawansowana technologia produkcji wpływająca na wytrzymałość urządzeń.

Jesteś zainteresowany zakupem głośników marki HQM bądź masz problem z dobranie odpowiedniego dla siebie? Skontaktuj się ze specjalistą z działu handlowego sklepu internetowego NAPAD.PL. Dla firm instalatorskich oferujemy atrakcyjne warunki rabatowe oraz możliwość długofalowej współpracy.

Atrakcyjne ceny w sklepie Napad.pl