Dystrybutor produktów firmy Satel

Dystrybutor produktów firmy Satel

Firma Alarm-Tech Kraków to autoryzowany dystrybutor firmy Satel, oferując tym samym najwyższą jakość sprawdzoną przez rzesze zadowolonych klientów oraz polecane przez doświadczonych  instalatorów. W ofercie znajdują się systemy alarmowe oraz urządzenia niezbędne do stworzenia skutecznego zabezpieczenia domu, firmy lub innych pomieszczeń wymagających kontroli dostępu lub monitorowania czynników potencjalnie niebezpiecznych.

Firma Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. na rynku funkcjonuje już od 1999 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i importerów systemów zabezpieczeń w Polsce. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna urządzeń służących do budowy systemów alarmowych, telewizji przemysłowej oraz monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu a także rejestracji pobytu i czasu pracy.

Satel – urządzenia zaprojektowane by chronić.

Firma SATEL to niekwestionowany lider w branży systemów zabezpieczeń, specjalizujący się w projektowaniu produkcji i sprzedaży szerokiej gamy nowoczesnych urządzeń do systemów alarmowych działający na rynku polskim od 1990 roku. Największym atutem firmy Satel jest wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska oraz nowoczesny park technologiczny wraz z obszernym zapleczem badawczym. Wymienione czynniki pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku, gwarantując najwyższe zadowolenie klientów.

certyfikat SATEL dla NAPAD.pl

Systemy alarmowe SATEL – oferta produktów

W ofercie Alarm-Tech Kraków, autoryzowanego dystrybutora alarmów Satel znajduje się cała gama asortymentu urządzeń alarmowych, central, czujników i pozostałych wymaganych do zaprojektowania i instalacji skutecznego monitoringu i powiadamiania o włamaniu lub zdarzeniach.

systemy alarmowe satel

Centrale alarmowe SATEL

Centrale alarmowe stanowią najważniejszy segment produkcji firmy SATEL. Dzięki szerokiej gamie dostępnych urządzeń można łatwo dopasować możliwości sprzętu do wymagań konkretnej instalacji – począwszy od małego kiosku czy mieszkania, aż po rozległe budynki biurowe i powierzchnie składowo-magazynowe. W ofercie sklepu internetowego Alarm-Tech znajduje się bogaty wybór modeli serii:  satel ca 4satel ca 5satel ca 6, satel ca 10, satel integra oraz satel versa.

centrala alarmowa satel

Dwukierunkowy system bezprzewodowy ABAX

System ABAX przeznaczony jest do rozbudowy dowolnego przewodowego systemu alarmowego o elementy bezprzewodowe. Bezkompromisowe rozwiązania wykorzystane przy jego projektowaniu zapewniają najwyższą klasę zabezpieczenia.

satel abax bezprzewodowy

Czujki włamaniowe SATEL

Czujki włamaniowe stanowią ważną część oferty produktowej firmy SATEL. Szeroki wachlarz czujek ruchu uzupełniają urządzenia innego typu: akustyczne czujki stłuczeni szkła, magnetyczne czujki kontaktronowe czy czujniki gazu. Nieustannie prowadzone prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie detekcji owocują ciągłym udoskonalaniem istniejących konstrukcji, jak również wprowadzaniem zupełnie nowych urządzeń wykorzystujących przełomowe technologie.

czujka alarmowa satel

Sygnalizatory włamania SATEL

Skuteczny i solidny sygnalizator jest jednym z kluczowych komponentów systemu alarmowego. W ofercie firmy Satel znaleźć można kilkanaście modeli, co pozwala łatwiej dopasować urządzenie do określonych wymagań. Wszystkie sygnalizatory łączą wspólne cechy: wysoka jakość użytych materiałów i zaawansowana technologia, co gwarantuje ich niezawodność.

sygnalizator satel

Komunikacja i powiadamianie SATEL

Skuteczne narzędzia powiadamiania odgrywają kluczową rolę w nowoczesnych systemach alarmowych. W ofercie firmy SATEL znaleźć można szereg urządzeń zaprojektowanych do niezawodnego przekazania informacji alarmowej poprzez sieć telefoniczną (POTS, ISDN), sieć komórkową GSM czy sieci Ethernet (standardowe sieci TCP/IP).

 

GPRS-T4_schemat

Nowoczesna estetyka i światowy design

Każda nowa gama urządzeń sygnowana logo Satel to nie tylko niezawodna elektronika ale również najlepszej jakości estetyka, która podąża za najnowszymi trendami w projektowaniu przemysłowych. Urządzenia elektroniczne coraz liczniej pojawiają się w naszym codziennym otoczeniu dlatego firma Satel dba o to aby pasowały do wystroju wnętrz.

manipulator satel satel manipulator manipulator dotykowy satel