Detektory i czujki dymu papierosowego firmy Kidde

Detektory i czujki dymu papierosowego firmy Kidde

Detektory dymu są bardzo czułymi urządzeniami reagującymi na nawet na niewielką obecność dymu w danym pomieszczeniu. Możliwość regulacji czułości pozwala na dopasowanie parametrów pracy urządzenia do właściwości monitorowanego pomieszczenia. Pojedynczy detektor skutecznie chroni obszar o wymiarach 3x3x3m. Wysokość montażu czujki nie powinna przekraczać 4m. W przypadku wyższych pomieszczeń należy zamontować czujki w pewnej odległości od sufitu.

System Cig-Arrete® firmy Kidde umożliwia wykrycie dymu papierosowego oraz ognia za pomocą czujek podrzędnych, nadrzędnych i autonomicznych. Mózgiem całego systemu jest centrala sterowania CSA-S5BAR umożliwiająca kontrolowanie i sterowanie poszczególnymi elementami systemu. Moduł przekaźnikowy CSA-DBD umożliwia podłączenie czujek, detektorów i sygnalizatorów optyczno-akustycznych z centralą sterowania CSA-S5BAR. Za zasilanie elementów systemu odpowiedzialny jest zasilacz CSA-246.

Czujki i detektory dymu papierosowego i ognia - system Cig-Arrete

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem systemu Cig-Arrete® umożliwiający wykrycie dymu papierosowego oraz ognia? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy pomoc w doborze odpowiednich elementów w celu stworzenia wydajnego systemu wykrywania dymu papierosowego i ognia oraz atrakcyjne rabaty cenowe dla firm i instalatorów.