Bezprzewodowy system Aero

Bezprzewodowy system Aero

Firma Ropam Elektronik, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych w tym produktów do przesyłania danych i informacji z wykorzystaniem sieci GSM, stworzyła bezprzewodowy system AERO. Nowe rozwiązanie może służyć jako element rozbudowy istniejącego już systemu opartego o centrale alarmowe Neo, NeoGSM, OptimaGSM jak i samodzielnym systemem przeznaczonym do zdalnego sterowania automatyką domową jak i ochronę pomieszczeń przed intruzem.

W skład innowacyjnego systemu bezprzewodowego AERO wchodzi kontroler, punkt dostępowy APm-AERO, który jest systemowym kontrolerem AERO, obsługującym 8 urządzeń bezprzewodowych za pośrednictwem dwukierunkowej szyfrowanej transmisji w paśmie ISM 868MHz. Oprócz modelu APm-AERO firma Ropam stworzyła autonomiczny kontroler AP-AERO, podobnie jak jego systemowa odmiana posiada obsługę 8 urządzeń bezprzewodowych, gdy będzie pracować w trybie systemowym. Zaletą AP-AERO jest możliwość pracy w trybie autonomicznym, wtedy urządzenie posiada obsługę do 12 urządzeń bezprzewodowych AERO. Uzupełnieniem systemu jest cyfrowa bezprzewodowa czujka podczerwieni SmartPIR-AERO, która posiada podwójny element piroelektryczny, zasięg 15 x 15m, kąt widzenia: 90º, soczewkę Fresnela oraz filtr światła białego. Istnieje możliwość zamówienia czujki SmartPIR-Aero w wersji z odpornością na zwierzęta do 38kg.

Bezprzewodowy system AERO jest kolejnym ciekawym rozwiązaniem skierowanym do branży systemów zabezpieczeń. Nowe produkty można zakupić w sklepie internetowym NAPAD.PL, gdzie podczas zamówienia Klient otrzyma fachową pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania do stworzenie w pełni profesjonalnego systemu alarmowego. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy RABATY CENOWE oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Bezprzewodowy system AERO Ropam w NAPAD.PL