Aktywne bariery podczerwieni

Aktywne bariery podczerwieni

W sklepie internetowym Napad.pl w dziale bariery alarmowe pojawiły się nowe produktu od renomowanej TAKEX. Nowe urządzenia posiadają dwu i czterowiązkowe systemy detekcji oparte o logikę AND, zasięgu wewnątrz budynków od 60 do 400 metrów, zasięg na zewnątrz od 30 do 200 metrow. Aktywne bariery podczerwieni posiadają automatyczną regulację wzmocnienia, dźwiękową sygnalizacje zestrojenia wraz z buzzerem, regulacje optyki, zabezpieczenie przed zlodowaceniem oraz rosą, filtr kompensacji światła dziennego i regulację mocy wiązek. Bariery Takex mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Urządzenie produkcji TAKEX zostały zaprojektowany tak, aby gwarantować najwyższą jakość i niezawodność działania.  Bariery posiadają synchronizację bliźniaczych wiązek podczerwieni, co zapewnia lepszą stabilność w różnych warunkach atmosferycznych oraz zwiększony zasięg. W celu ułatwienia procesu instalacji, bariery zostały wyposażone w obrotowy układ optyczny oraz specjalnie zaprojektowane soczewki umożliwiające poprawne zestrojenie.

aktywne bariery podczerwieni takex

Aktywne bariery podczerwieni TAKEX dostępne są w bogatej ofercie sklepu internetowego NAPAD.PL. Jesteś zainteresowany zakupem nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń wchodzących w skład systemu alarmowego? Skontaktuj się ze specjalistą z działu sprzedaży sklepu NAPAD.pl a otrzymasz fachową pomoc i doradztwo w zakresie budowy profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Dla firm instalatorskich przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę RABATOWĄ!

Atrakcyjne ceny aktywnych barier podczerwieni firmy TAKEX w sklepie internetowym NAPAD.PL